najpopularniejsze portale fotograficzne


Sesje dziecięce należą do moich ulubionych. To cudne uniesienie łapać w rękach nowe życie i mieć warunki okrasić te cenne pierwsze momenty.

Na sesję z noworodkiem inwituję w pierwszych 20 dniach istnienia maluszka. Najważniejszym momentem na wychwycenie piękności także subtelności tego dzieciaczka jest czas pomiędzy 5 natomiast 10 dniem życia. Wtedy też bobas ma najskrytszy objęcia morfeusza, a jego ciałko ma miejsce w bez ustanku bardzo plastyczne, dzięki czemu możliwe jest koncypowanie go w lokalizacjach analogicznych , jakie dysponował w brzuchu u mamy. Najwspanialsze fotografie wynikają w ciągu głębokiego snu bobasa. Dlatego też ważne mieszczący się ,ażeby w dawkę możliwości mama bezzwłocznie zdecydowała się na taką sesję. Zachęcam aż do skontaktowania się ze mną jeszcze przed planowanym terminem porodu. To daje możliwość spokojnego omówienia sesji, Waszych czekań i moich propozycji.

Sesja noworodkowa odbywa się w moim intymnym atelier, które jest przyzwoicie skonstruowane, nagrzane i nasłonecznione. Najlepszym czasem na fotografowanie noworodków jest moment, kiedy są w największym stopniu senne, najedzone i zrelaksowane. Przeważnie nawiązuję sesję około 10.00 rano. Dla waszego bobasa przygotowałam co niemiara rekwizytów fotograficznych, pokłady cierpliwości i czułości. W dniu sesji noworodkowej nie umawiam innych sesji, ano żeby móc wygospodarować tyle frazeologizmu, do tego stopnia potrzeba.

Sesja może trwać kilka godzin (2-4 godz.), gdyż jej przebieg jest podyktowany aktywnością Dzidziusia. W sesji przewidziany jest czas na pasienie i utulenie, przytulenie a przewinięcie bobasa. Na sesję proszę o wzięcie smoczka dla noworodka, koca, pieluszek tetrowych i mleczka. Na położeniu znajduje się przewijak, dogodna sofa, poduszka do wychowania, do Waszej dyrektywy jest też kuchnia i łazienka.


Copyright © 2019 Rajdpamieci44.pl