fotograf


Zapraszam do mojego atelier fotogoraficznego. Pozdrowię Was wesoło w mojej ładnej sali, bezwzględnej światła, kolorów i gadżetów, ktore rozrzewają wiele serce. Przygotowania do powstania mojego studio nieprzerwany niemal dwa lata, od momentu rozpoczęcia decyzji, że to już czas odszukać własne zakwaterowanie, przez możliwość znakomitego lokalu, potem co niemiara dni rozumowania gdy go wyznaczyć, które ściany zburzyć a które pobudować, na krańcu najprzyjemniejsze ale nie najprostsze - ustanawianie!

W mojej wizji studio fotki dziecięcej, ciążowej a także rodzinnej, musi dokonywać mnóstwo funkcji. Przede wszystkim musi być bepiecznym lokalizacja, w którym moi klieci będą się czuli zrelaksowani, przecudowne milusińscy nie będą skrępowani natomiast wyczują pozytywną energię jaką chcę ich nauczyć na sesjach zdjęciowych. Dla tego podobnie wstało bardzo jasne, przestronne miejsce, z niskim meblami, dostępnymi gwoli dzieci. Jest cokolwiek jak białe płótno, które mogę malować na przeróżne okazje. Sprawdziłam aktualnie sesje noworodkowe, ciążowe, roczkowe natomiast chwilowo wymieniam się bez pośpiechu w świąteczną oazę aż do sesji pod choinką.

Sesje noworodkowe, gdy tylko pozwala na to pogoda, są czynione przy naturalnym świetle dziennym. Czczę te bezbrzeżne okna natomiast ilość światła jakie wypełnia pełne studio.

W nowym zakwaterowanie nie mogło zabraknąć uwielbianej poprzednio wszelkich huśtawki. Sesja ciążowa, rodzinna czy dziecinna - huśtawka to zazwyczaj must have na dopasieniach. Doprowadza spontaniczny rechot smarkaczy a to główny składnik trafnego zdjęcia. Na sesjach ciążowych jest fotogenicznym siedziskiem, i na święta przybiorę ją w świąteczne kwiaty.


Copyright © 2019 Rajdpamieci44.pl